o_mnie

Zdjęcia ślubne to mój zawód i pasja. Wyczucie chwili i doświadczenie sprawiają że zdjęcia ślubne oddają to co najważniejsze powinna oddawać fotografia ślubna - radość, emocje, ulotne chwile.

Robiąc zdjęcia ślubne staram się być jak najbardziej niezauważalny dla otoczenia dzięki czemu oglądając moje zdjęcia można na nich zauważyć radość i emocje bez skrępowania na twarzy. Fotografia ślubna to uwiecznianie niepowtarzalnych chwil i obrazów dlatego staram się je uchwycić najpiękniej jak tylko potrafię. Jeśli chcecie, aby Wasze zdjęcia ślubne były niezapomnianą pamiątką, a sesja plenerowa, przygodą serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii. Staram się tak uwieczniać najważniejsze momenty aby oglądając moje zdjęcia wywoływały one uśmiech na Waszych twarzach.

Bardzo wiele uwagi poświęcam sesji plenerowej. Staram się aby odzwierciedlała Wasze dusze. Jeżeli jesteście romantyczną parą zabiorę Was na romantyczny spacer, jeżeli szukacie nietypowych i odjechanych miejsc pojedziemy choćby na Rysy czy do Wenecji. Dla mnie nie ma granic i miejsc niedostępnych. Zazwyczaj pracuję na terenie Krakowa i całym terenie Małopolski, natomiast nie jest dla mnie problemem dojazd w dowolne miejsce Polski czy choćby Europy.