oferta Fotografii Ślubnej

Ponieważ potrzeby każdego klienta są różne dlatego też zawsze ustalam indywidualnie zakres pracy. Poniższy pakiet może jednak przybliżyć moje możliwości i pomóc w wybraniu właściwej oferty. Cena  zależy głównie od zakresu i czasu pracy. Również Wasze podejście do kwestii pleneru jest istotne. Krótki plener w dniu ślubu w trakcie przyjęcia a kilkugodzinna sesja plenerowa w innym dniu to dwa odmienne zagadnienia które traktuję inaczej. Chętnie spotkam sie z Wami na niezobowiązującym spotkaniu na którym będziecie mogli obejrzeć gotowe albumy, zapoznać się szerzej z ofertą oraz moją osobą.

Standardowa oferta zawiera:
Reportaż z błogosławieństwa ślubu, wesela oraz sesja plenerowa
W cenę wliczony jest
- reportaż z błogosławieństwa
- reportaż z ceremonii ślubu
- reportaż z przyjęcia weselnego do zakończenia oczepin godz. 1.00
- sesja plenerowa do 2h realizowana w 2 miejscach w dowolnym dniu
Otrzymujecie :
- gotowy doskonałej jakości duży album pokryty skórą ekologiczną a w nim 150 wybranych zdjęć lub fotoksiążkę
- materiał cyfrowy na płycie
- prywatną galerię w internecie na okres 1 miesiąca

Pakiet można dowolnie modyfikować, dodawać lub pomniejszać o wybrane elementy reportażu. Jeżeli zainteresuje Was moja oferta zapytajcie o szczegółowy cennik  gdyż cena zależy od zakresu pracy wybranych materiałów jak również i terminu ślubu.

Wszystkie odbitki umieszczam w doskonałej jakości albumach pokrytych skórą ekologiczną lub w fotoksiążce Do albumu zostaje dołączona płyta ze zdjęciami w formie elektronicznej na której znajduje się cały cyfrowy materiał - możliwe jest zamówienie jedynie płyty CD z przygotowanymi zdjęciami do laboratorium .  Ilość odbitek plenerowych jest uzależniona od czasu trwania sesji i zazwyczaj wacha się pomiędzy 10-30

Ponieważ jestem zawsze otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje i sugestie dlatego też nigdy nigdy nie postępuję sztampowo, zawsze staram się dostosować do Waszych potrzeb i wymagań. Każdy album opracowuję indywidualnie pod względem treści i zawartości. Przed każdym zleceniem osobiście uzgadniam z Wami szczegóły projektu, oraz spisuję umowę. Mój główny obszar pracy to  Małopolska ale możliwy jest dojazd na terenie całej Polski do 50km od miejscowości Kraków dojazd bezpłatny. Posiadam zezwolenie wydane przez Archidiecezję Krakowską uprawniającą do fotografowania podczas celebracji liturgicznych.